Koncem října jsme se vydali s našimi zákazníky na čtyřdenní pracovní a studijní cestu autobusem do Německa. Počet cestujících se nepřesáhl 19 osob, proto dostatečně velkým minibusem pro tuto výpravu byl Mercedes Benz Sprinter. Jeho kapacita 19 osob + řidič, poskytla dostatek pohodlí na cestě a o zábavu se starala velká stropní obrazovka s promítáním českých i zahraničních filmů.
První zastávkou autobusu v Německu bylo město Výmar, s počtem přibližně 63 000 obyvatel, které bylo na přelomu 18. a 19. století centrem společenského a duchovního života. Zde jsme strávili dvě noci, navštívili výstavu umění a architektury a následně se po nádherných německých silnicích a dálnicích, přesunuli do 170 kilometrů vzdáleného města Dessau, ležícího na soutoku řek Mulde a Labe. Jelikož cestující byly studenti a profesoři umění, designu a architektury, měli v tomto městě opravdu vyžití. Bauhaus, škola výtvarného umění založena v roce 1919, nadchne nejen umělce, ale i běžného návštěvníka. Zde jsme strávili jednu noc a následně se v odpoledních hodinách vydali na cestu zpět do Brna.

O řidiče bylo po celou cestu postaráno. Ubytování zajištěno ze strany objednavatele, včetně stravy a možnosti zúčastnit se zajímavých přednášek a výstav. Objednavateli i cestujícím děkujeme a věříme, že všichni byli spokojeni a v případě potřeby pronájmu autobusu s řidičem, se na nás znovu obrátí.