Autobusy Fráňa

Naše pětice spolehlivých a bezpečných autobusů dopravuje zákazníky po celé České republice i do zahraničí. Na trhu osobní dopravy se pohybujeme už řadu let, proto víme, že nejdůležitější je spokojenost zákazníka. Rádi vám vyjdeme vstříc s časem odjezdu i příjezdu. Přijedeme pro vás na minutu přesně, spolehlivě vše naložíme, uděláme vám přestávky podle vašich představ a rádi s vámi absolvujeme jakýkoli výlet.

Díky tomu, že máme několik autobusů, můžeme nabídnout výlety i zájezdy pro nejrůznější počet osob. V minivanu rádi dovezeme zákazníky na letiště, dopravíme muzikanty na vaši akci nebo se postaráme o VIP svatebčany. Pro menší skupiny jsou určeny autobusy 19 + 1, zatímco pro opravdu početné zájezdy máme autobusy o kapacitě 25 + 2, 32 + 2 a 49 + 2 osoby.

Autobusy Fráňa - o nás

Historie naší autodopravy

2001

Nesmělé začátky

Začínáme mezi prvními na trhu příležitostné dopravy a věnujeme se především osobní přepravě.
2012

Autobusová doprava

Zaměřujeme se na autobusovou dopravu, rozšiřujeme náš vozový park zejména o autobusy a rozrůstá se počet našich řidičů i zákazníků.
20XX

Nové autobusy

V naší stáji zaparkovali dva spolehliví nováčci. Pro pohodlí našich zákazníků jsme zakoupili autobus Mercedes Benz Sprinter a autobus Iveco Daily.
2017

Velký rozvoj společnosti

Naši zákazníci se vracejí zpět, objednávají si nás opakovaně na školní výlety i zájezdy a svěřují nám svoje cesty a zákazníky. Proto rozšiřujeme tým řidičů autobusu.
2021

Poptávka od vás

Už se těšíme na výlet či zájezd s vámi. Dejte nám vědět, kdy a kam vyrazíme.