Vrátíme se v čase a zavzpomínáme na třídenní výlet na Slovensko do Tater, kam jsme se vydali s našimi zákazníky. V úterý dne 3.9. začínalo vše v ranních hodinách ve Vyškově, odkud jsme vyrazili rovnou do hotelu Družba, který se nachází v Nízkých Tatrách v městěčku Jasná.

Zatímco řidič si odpočinul na pokoji, cestující po lehkém obědě neváhali a vyrazili na trek začínající na koncové stanici lanovky Chopok. Odtud směrem na horu Dereše a hřebenem až k sedlu Polany. Postupné klesání do Demanovské Doliny až k Vrbickému Plesu. Zastávka na pivo v hotelu Mikulášská chata musí být a pak zpět do našeho hotelu Družba, kde nás ve večerním programu čekalo degustační menu spojené s ochutnávkou vína.

Ve středu po vynikající snídani byla na programu lehčí hřebenová túra na nejvyšší vrchol Nízkých Tater – Ďumbier. Z vrcholu Ďumbiera je rozsáhlý kruhový výhled na téměř všechny pohoří středního a severního Slovenska. Po cestě zpět jsme si dali na horské chatě krátkou pauzu na kávu a poté lanovkou zpět na hotel. Zde nás od 18h čekalo rozmazlování v hotelovém wellness a večerní program s večeří ve stylu středověké hostiny.

Čtvrteční program byl jasný: snídaně, návštěva Demanovské jeskyně svobody a poté hurá domů. A abychom nezapomněli zmínit vůz který nás doprovázel po celou dobu, byl to vůz Iveco Rapido. No a nesmíme ani zapomenout s velkým díky na firmu, která se po celou dobu starala o našeho řidiče. Děkujeme.

Za rok zas a znovu 🙂