V říjnu 2019, nás oslovila jedna cestovní agentura se sídlem v Praze s poptávkou na listopadovou přepravu osob autobusem do Maďarska a Budapešti. Díky doporučení a tím, že naše firma sídlí v Brně, jsme byli vhodným dopravcem pro navázání spolupráce.

Jednalo se o vedení velké stavební společnosti v počtu 22 osob, proto byl vhodným dopravním prostředkem autobus Mercedes Benz Tourino. Cestující ocenili nejen jízdní vlastnosti a pohodlí na palubě, ale také chlazené pivo během celé výpravy. Po krátkých bezpečnostních pauzách během cesty, byla první zastávka přímo v centru Budapěšti na hotelu Roombach, kde byli ubytovaní cestující. Po vybalení zavazadel jsme se přesunuli do známých lázní Széchenyi. Krásný první den jsme zakončili v restauraci v Borkatakomba kde se podávali místní speciality, na které byl pozván i náš řidič. Toto gesto bylo od objednavatele velice milé.

Druhý den byl věnovaný celodenní prohlídce města a místních památek, které opravdu stojí za shlédnutí. Po prohlídce parlamentu nebo Budapěťský hradní vrch, nesměla chybět zastávka na večeři a degustační menu v restauraci 4BRO Restaurant.

Program v den odjezdu už byl předem daný – hurá domů. Budapěšť je nádherné město podobné například Vídni, nabízí velký počet památek a usměvavých lidí kteří mají chuť pracovat. Ať je zima nebo léto, Budapešť rozhodně stojí za návštěvu.

Děkujeme a budeme se těšit na další spolupráci

Jan Fráňa