Blíží se Váš svatební den D a ještě nemáte zajištěnou dopravu pro svatební hosty? A jak pojede nevěsta k oltáři? Nezoufejte, s širokou nabídkou našich svatebních autobusů a mikrobusů se o veškerou svatební dopravu postaráme. Stačí jen, když nám sdělíte požadavky na přepravu a my Vám pomůžeme vybrat vhodný autobus či minibus. Nebo pro nevěstu a ženicha luxusní limuzínu s řidičem. Pronájem minibusů i luxusních limuzín na svatbu děláme již řadu let, proto je u nás samozřejmostí že i řidiči jsou v obleku a naučeni jízdě ve svatební koloně. Pronájem autobusu na svatbu mnohdy vyřeší všechny problémy s tím, jak se kdo dostane na obřad a hostinu, aniž by musel řídit a nedopřát si třeba i přípitku.

Svatební vozy v pronájmu Vám rádi i nazdobíme, ale mnohdy nás k této záležitosti družičky ani nepustí. K dispozici k pronájmu autobusů s řidičem jsou různé typy minibusů, v závislosti zejména na počtu osob. Pro početnější skupinu můžeme nabídnout Mercedes Benz Tourino pro 33 osob. Pro menší skupiny je ideálním vozem Mercedes Benz Sprinter pro 19 osob. Pokud potřebujete převést maximálně 7 osob, doporučujeme Mercedes Benz V class. Nesmíme samozřejmě zapomenout na nevěstu. Oblíbenou svatební limuzínou je Mercedes Benz S class, v prodloužené verzi se světlou kůží, která udělá společně s nevěstou opravdový dojem.

Cena za pronájem svatebního autobusu nebo limuzíny se liší vždy v závislosti na ujetých kilometrech a době pronájmu. Pro přesnou kalkulaci se na nás neváhejte obrátit a nezávazně zašlete poptávku